Sporty vhodné pro hubnutí stehen

hubnutí stehen

Kromě různých změn ve stravovacích návycích většina lidí hledajících, jak zhubnout stehna, narazí i na různé rady, co se týče sportů. V dnešním článku si uvedeme krátký nástin možností, které máme, když se snažíme zhubnout právě tuto partii. Samozřejmě samotné cvičení a lepší stravování má velký vliv na úspěch, přesto je vhodné naše snahy trochu “diverzifikovat” – tedy jinými slovy rozložit do různých činností, neboť tak si zajistíme opravdu velkou procentuální úspěšnost.

Mezi takové sporty se řadí například:

Tyto sporty jsou skvělým aerobním cvičením, které posiluje Vaše stehna a vpravdě i celé tělo. Pro maximalizaci koncentrace na stehna můžete například při jízdě na kole stát namísto sezení, přičemž šlapat rychlejším tempem. Jogging (tzn. sportovní běhání) je dobré provádět dvakrát, třikrát týdně a zároveň může být zkombinován s rychlochůzí.

Rychlochůze je, jak název napovídá, chůze zrychlená a předpokládá se, že správnou rychlochůzí člověk urazí až necelých pět kilometrů za hodinu. Nemusíte si samosebou vyloženě měřit rychlost pohybu, zvýšený tep je známku toho, že ji provádíte správně.

 

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.