Série tipů (I.)

V této sérii tipů získáte celkem 13 malých, přesto významných, rad, které se Vám můžou hodit ve Vaší snaze (ať už zhubnout stehna nebo boky a podobně). Nepodceňujte jejich obyčejnost, neboť i velké věci byly dosaženy po zdolání mnoha malých kroků.

Je lepší ujít mnoho malých kroků ve správném směru, nežli udělat jeden veliký krok zpátky.”
- čínské přísloví

Přestože to zpočátku může jít pomalu, jakmile uvidíte první výsledky Vaše sebevědomí poroste nahoru.

Tip č. 1: MOTIVUJTE SE

Toto je hlavní část, bez které by to nešlo, bez které nedosáhnete ani nejmenšího výsledku. Motivace je klíčem ke všemu, včetně hubnutí přebytečného tuku. Proto přemýšlejte nad něčím, co by Vás mohlo motivovat. Dělejte to alespoň 3 krát denně. Mohou to být obrázky celebrit, oblíbených hrdinů nebo jednoduše Vašich vzorů.

Potřebujete cítit vášeň a zápal pro to, co chcete. Pokud například doma máte staré oblečení (tj. kalhoty), do kterých se nevejdete – neschovávejte je! Vystavte si je na oči, abyste je každý den museli spatřit. To Vás (zvlášť pokud jste žena) donutí k tomu, abyste se sebou něco konečně udělali.

Tip č. 2: UDRŽTE SI TRPĚLIVOST

Potkal jsem v životě mnoho lidí, kteří mi tvrdili: “Jsem netrpělivý od přírody. Jednoduše to nedokážu, nebyl bych to já.

No, věřte nebo ne, toto je ohromný výmysl a výmluva. Je to jen Vaše psychická sebeobrana před tím, abyste vystoupili ze své zóny pohodlí. Trpělivost je velmi důležitá při dosahování jakýchkoliv cílů. Chápu, že byste si také přáli, abyste již zítra ráno, jakmile se probudíte, měli úžasné a štíhlé tělo, ale buďme k sobě upřímní – to se nestane.

Pokaždé, když Vám bude docházet dostatek trpělivosti, vzpomeňte si na ty nenošené kalhoty.. nebo jakoukoliv podobnou motivaci. Vydržte u svého cíle a jistě ho dosáhnete.

Nikdy nekácejte strom v zimě. Nikdy nedělejte negativní rozhodnutí po krátké době. Nikdy nedělejte ty nejvíce důležitá rozhodnutí, když jste ve špatné náladě. Čekejte. Buďte trpěliví. Bouřka přejde. Jaro se zase vrátí.”
- Robert H. Schuller

– Pokračujte dílem II.

 

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.