Pozvánka na amatérský triatlon v Praze

Nekousejte se nudou a přijďte si zazávodit

Nevíte, co s volným časem? Chcete si užít zábavu v centru Prahy? Rádi byste přitom něco udělali pro sebe, své zdraví a svou fyzickou kondici? Pokud na předchozí otázky odpovídáte ano a pokud jste ochotni zkusit něco nového, pak si nenechte ujít 3. terénní amatérský triatlon, který proběhne dne 28. června 2015 v městské části Praha-Hostivař. Pořadatelem tohoto závodu, který se uskutečňuje v rámci série HR Tour 2015, je společnost H-Triatlon, o. s.

TERENNI_TRIATLON_VELKY

Nemáte-li s triatlonem žádné zkušenosti, nevadí. Tento závod je opravdu amatérský, což znamená, že je určen nejenom všem věkovým kategoriím, ale také všem výkonnostním skupinám. Docela klidně si ho mohou vyzkoušet i děti, tak proč ne Vy?

V rámci závodu si můžete vybrat z několika délek i druhů tratí a vaše rodina se mezitím může těšit na bohatý doprovodný program. (pro děti bude připraven skákací hrad a plno dalších soutěží a aktivit).

A o co se vlastně jedná?

Triatlon je individuální sport, spojující v sobě plavání, jízdu na kole a běh. Tyto tři samostatné disciplíny musí být provedeny v těsné časové návaznosti, v přesně daném pořadí a rozsahu. V současné době dělíme triatlon na sprint triatlon, krátký triatlon, střední triatlon, dlouhý triatlon a tzv. ironman race, přičemž nejdelší a nejnáročnější z nich je poslední ze jmenovaných (3,8 km plavání, 180 km jízdy na kole a 42,2 km běhu).

Kde se zaregistrovat?

Online registraci můžete provést na webu H-Triatlon, kde se také dozvíte bližší informace včetně informací o výši startovného.

Lucka

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.