Poraďte se s odborníky

Před časem jsme zde uveřejnili několik rad, jak rychle zhubnout a základní pravidla dietního jídelníčku. Dnes jsem se rozhodla vás seznámit s dalšími možnostmi a způsoby hubnutí a správné stravy.

Jestliže chcete zhubnout, správný jídelníček a správné stravovací návyky (nepřejídat se, jíst pravidelně, jíst zdravě, nejíst po nocích) jsou, spolu s dostatkem pohybu, základem. Někdy ovšem nemusí být vůbec jednoduché tento správný jídelníček sestavit. Mohu-li soudit podle sebe a svých známých či rodinných příslušníků, moc dobře vím, že průměrný člověk toho o tom, jak má vypadat kvalitní, tělu prospěšná, vyvážená strava, ví pramálo. Pokud tedy berete své hubnutí nebo změnu životního stylu vážně, je víc než vhodné poradit se výživovými odborníky.

Odborníků přes zdravou výživu, kteří vám změří procenta tělesného tuku, svalové hmoty atd. a na základě toho stanoví jídelníček šitý vám přímo na míru, v současnosti najdete nepřeberné množství. Já bych nicméně ráda upozornila na nutriční poradce působící v rámci řetězce Naturhouse. Slyšeli jste již o nich? Jedná se o globálně rozšířenou společnost, která má své pobočky v mnoha městech České Republiky, v níž působí kvalifikovaní a vyškolení nutriční poradci.

Na konzultaci do dietetického centra se můžete objednat pomocí emailu či telefonicky. První návštěva trvá cca 30 minut, každá další kolem čtvrt hodiny. Pokud chcete hubnout efektivně, je vhodné docházet za vaším dietologem každý týden, po dobu trvání diety. A jak to vlastně funguje? Nebojte, nemusíte v tom hledat žádné složitosti. Dietolog Vás prohlédne, probere s vámi vaše současné stravovací návyky a životní styl. Na základě tohoto rozhovoru vám pak navrhne individuální jídelníček, přesně podle vašich potřeb. Součástí hubnutí s Naturhouse jsou také speciální přírodní přípravky. Připravte se také na to, že vám dietolog doporučí určitou míru pohybu :)

Naturhouse bych vám k hubnutí vřele doporučila. Existuje však samozřejmě celá řada dalších možností. Stačí trochu zapátrat na internetu a určitě objevíte to, co hledáte. V každém případě se nebojte pořádat o pomoc s hubnutím odborníky. Vědí, co vaše tělo potřebuje, díky čemuž se stane vaše hubnutí ještě efektivnějším a navíc – s jídelníčkem sestaveným nutričním poradcem rozhodně nebudete trpět hlady!

Více informací o NATURHOUSE najdete zde: http://www.naturhouse-cz.cz/

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.