Nenechte si ujít slevy v BBC

Byť nejsem přílišný zastánce fitness centrem a vždy jsem radši cvičila sama doma a s vlastní vahou, tahle nabídka mě vážně zaujala. No a jak jsem si tak pročítala nabídku BBC Fitness centra, nemohla jsem se o ni s vámi nepodělit.

trampoliny_WEB

BBC Fitness vždycky patřilo k jedněm z těch dražších. To je také důvod, proč ho mnoho lidí zavrhuje. Když však přijde s tak férovou nabídkou, jako je ta aktuální předvánoční, dá se uvažovat o jeho vzetí na milost. BBC totiž přišlo s 39% slevou na 6 měsíční členství, 61% slevou na roční členství a 59% slevou na 2 leté členství. Za půl roku neomezených vstupů do fitness klubu, wellness zóny a na sportovní aktivity vás tak přijde jen na 4 799Kč, místo původních 7 889Kč. Za roční členství pak zaplatíte 5 299Kč místo původních 13 889Kč a 2 roky vás vyjdou na 8 799Kč oproti původní ceně 21 590Kč. Chystáte-li se tedy začít chodit do posilovny a užívat si wellness, teď by mohla být ta správná chvíle.

A za co všechno platíte? V ceně je samozřejmě prvotřídně vybavená posilovna. Dále si můžete užívat luxusu wellness zahrnujícího saunu, vířivku a páru. A pokud se vám zachce jiných aktivit, než prostého posilování, můžete navštěvovat lekce aerobiku, yógy, zumby, cyclingu a další aktivity.

A pokud členství nevyužijete pro sebe, můžete jej darovat někomu ze svých blízkých.

Více informací najdete přímo na stránkách BBC Fitness Centra.

Lucka

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.