Nejúčinnější dieta: Zhubněte ďábelsky rychle

Lidé se dnes stále ptají, co je ta nejúčinnější dieta ze všech. Naše společnost je doslova posedlá různými druhy diet. Stále se objevují nové, všechny stále více “revolučné” a “převratné”. Pravda je taková, že zcela přirozené diety, které znaly už Vaše prababičky, stále fungují nejlépe a nejpřirozeněji.

Budeme-li se držet několika jednoduchých principů, které nám vypovídají o fungování našeho těla, může to být dokonce vcelku jednoduché. Jde jen o to vydržet u nových návyků a nevzdávat se příliš brzy. (Zde čtěte více.)

V tomto článku si uvedeme několik jídel, která urychlí Vaše hubnutí jako žádná jiná.

Pistácie

nejúčinnější dieta

V dietách bývá zpravidla doporučeno snížit objem přijímaných potravin. Abyste však tělu nahradili bílkoviny a tuky, které potřebuje, mohou být některá jídla nahrazena zdravějšími – jako např. oříšky.

V našem případě pistáciemi. Svačinka složená z pistacií obsahuje asi 240 kalorií. To doplní vhodné množství zdravých, potřebných tuků do těla.Vláknina, kterou zároveň obsahují, také napomohou Vašemu trávení a pomohou žaludku správně zpracovat zbytky jídel.

Houby

Další dobrá náhrada za kaloričtější jídla. Některé houby byly dokonce shledány jako velmi přínosné pro hubnutí. Na základě některých vědeckých studií ti, kdož jedí houby, zhubnou za rok o několik kilogramů více. (To je jistě malý efekt, ovšem hubnutí a taková dieta sestává z mnoha různých faktorů, které společně vytváří onen výsledek.)

Ovesné otruby

Mnoho lidí po celém světě tvrdí, že ovesné otruby, přestože v našich končinách nejsou zas až tak oblíbené, mají velký hubnoucí efekt. Bylo by tedy vhodné zapřemýšlet, zda je nepřidat do Vaší diety. Ovesné otruby fungují stejně jako mnoho dalších potravin bohatých na vlákninu. nejúčinnější dieta

Právě jejich zvýšený obsah vlákniny způsobuje, že pociťujete zasycení – tedy cítíte se plní – již po velmi krátké chvíli. Otruby také dokážou snížit krevní cholesterol, neboť absorbují přebytečný tuk a umožňují tělu ho lépe zpracovat. Dobré je také, že podobný efekt vyvolávají ovesné vločky, dáte-li si je například ráno k snídani.

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.