Jóga v Praze zadarmo

Jóga je v posledních letech v našich končinách tak oblíbená, jako snad nikdy předtím a na popularitě neztrácí, ale naopak získává. To, že se k józe přidává stále více a více lidí všech věkových kategorií, kteří usilují o zdravý životní styl a kteří se chtějí udržet nejenom ve fyzické, ale také v duševní pohodě, svědčí například úspěch jógových cvičení, která od května do září probíhají v Praze, a to zcela zdarma.

11109263_10205856240738008_2831405515753317092_n

 

Cvičení, vedené nadšencem a učitelem jógy, který si říká Alef Pražský se odehrává každý čtvrtek od 19 hodin na louce na Letné. Účast přitom není podmíněna žádnou registrací, věkem ani zkušenostmi či úrovní. Zvaný je doslova každý, kdo má zájem si zacvičit a třeba si také popovídat s pohodovými lidmi. Na cvičeních se mísí naprostí začátečníci, kteří se s jógou teprve seznamují, s lidmi, pro které jóga představuje nedílnou součást životního stylu. Jediné, co zájemce o cvičení potřebuje je cvičící podložka (karimatka, deka..), sportovní oblečení a dobrá nálada.

Kromě pravidelných cvičení jógy, která můžete sledovat na Facebooku, pořádá Alef Pražský také jógové cvičení proti bolesti zad, které se uskuteční 13.6.2015 v centru Prahy a jednodenní kurz s názvem “Lifestyle hacking aneb Jak se stát digitálním nomádem nebo nomádkou a žít zdravým životním stylem?”, který proběhne 27.6.2015 taktéž v centru Prahy.

Pokud jste z Prahy, tak si rozhodně nenechte tuto příležitost ujít a přijďte si alespoň jednou zacvičit na Letnou. Získáte tak nezapomenutelný zážitek z cvičení jógy pod širým nebem.

Lucka

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.