Jak se zbavit celulitidy: Tajemství odhaleno

Devadesát procent všech žen údajně má celulitidu. (Založeno na vědecké studii.) Můžeme z toho logicky vyvodit, že zbavit se celulitidy  je pro mnoho žen úkolem číslo 1.

jak se zbavit celulitidy

Co je celulitida? A lze se jí zbavit?
Jsou to v podstatě tukové buňky, které se utvořily v prostřední vrstvě pokožky, přičemž vytváří nepěkné ďolíčky v kůži.

Ještě před nedávnem se západní medicína nemohla shodnout na tom, zda se celulitidy úplně zbavit dá či ne. V posledních letech se však lidé ve znalosti tohoto neduhu posunuli podstatně dále.

Dokážu se celulitidy zbavit sám/sama?

Pokud nechcete utrácet velké peníze za chirurgické zákroky, což si myslíme, že je většina z nás, a ani bychom to nedoporučili, existuje přirozeně několik cest, jak se jí zbavit.

Klíčové je posílit buňky a tkáně a zásobovat je dostatečně vodou. Nemusí nutně zmizet z vašeho těla všechna, ale měla by značně ustoupit, budete-li se řídit těmito kroky.

Změny životního stylu, které pomáhají.

  •  Předejděte přílivu toxinů, který člověk získává z nadměrného množství alkoholu, kouření cigaret a podobně, což negativně ovlivňuje Váš lymfatický systém. To je jedna z nejzdravějších věcí, které pro sebe můžete udělat, A ZÁROVEŇ to pomůže zbavit se celulitidy.
  • Zlepšete své stravovací návyky.
  • Předejděte také nezdravým jídlům typu fast food (atd), sodě (Coca Cola, Sprite, atd), umělým barvivům a dochucovadlům, škodlivým tukům. Omezte cukr i sůl.

Fungují tělové krémy proti celulitidě?

Většina krémů proti celulitidě obsahuje kofein, který dehydratuje kůži. To sice zužuje Vaši kůži, avšak je to jen dočasná vzhledová záležitost. Ve skutečnosti tedy celulitida nemizí, je pouze zakrývána. Když už si opravdu chcete nějaký zakoupit, zvolte ten s nízkým obsahem kofeinu.

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.