Díl šestý – nohy

Čas letí jako voda a já vám přináším další, v pořadí již šestý, díl našeho fitness seriálu. Dnes se zaměříme na další problémovou partii, a to na nohy, zejména pak stehna. Je přirozené, že dámy a pánové mají o tom, co by jim mělo přinést posilování stehen jinou představu. Proto dnes přináším nejprve dvě videa primárně určená ke zpevnění těchto partií, které ocení zejména dámy a pak jedno perfektní video speciálně pro pány, zaměřené na posílení svalů na nohou.

1) Jako první tedy uvádím 15 minutové video z kanálu Cassey Ho. Toto video je primárně zaměřeno na zpevnění stehen a hýždí. Toto cvičení nevyžaduje žádné vybavení a s trochou úsilí (a možná pár pauzami) zvládne doslova každý.

2) Jako druhé vkládám nepatrně kratší, 10 minutový fitness set, tentokrát z kanálu FitnessBlender. Cviky zahrnuté do tohoto videa se zaměřují výhradně na zpevnění vnitřních stehen. Ocení ho tedy pravděpodobně především dámy. Cvičení opět nevyžaduje žádné vybavení.

3) Nakonec vkládám slíbený video set určený mužům. Video Lower Body HIIT for Strong Legs je zaměřen na posílení, nikoli zpevnění, svalů. Trvá téměř půl hodiny a je poměrně náročný na výdrž. Nicméně výsledky stojí za to! :)

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.