Díl sedmý – celé tělo

Jistě mi dáte za pravdu, že ve cvičení je občas dobré nebo potřeba věnovat se všem partiím naráz, ať už z časových nebo jiných důvodů.

Proto jsem se rozhodla vám dnes představit několik videosetů, které se zaměřují právě na procvičování a posilování celého těla. Nebojte, cvičení zvládne každý času vám moc nezabere – optimální kombinace, co říkáte? :)

1) Jako první vám dnes představím video set od trenérky Cassy Ho pro ty nejvytíženější z vás . Cvičitelka v něm představuje 10 cviků po 10 opakováních, tedy celkem 100 cviků určených k posílení všech partií vašeho těla! A co je na tom nejlepší? To vše vám nezabere víc jak 5,5 minuty, díky čemuž můžete tato cvičení v klidu provádět například ráno, před odchodem do práce.

2) Jako druhé představuji trochu delší, 11 minutové video opět od Cassey Ho, ve kterém trenérka předcvičuje spolu se svou přítelkyní, taktéž trenérkou, Anou Caban. Rozsah představených cviků je velký a video doporučuji k protažení, stejně jako k posílení celého těla.

3)  Nakonec nabízím jedno jednodušší, ale přesto účinné cvičení z kanálu FitnessBlender. Toto cvičení vám zabere půl hodiny, je tedy o něco delší než předcházející, ale přesto se určitě vyplatí si na něj udělat čas!

To je od mě pro dnešek vše a teď směle do toho! :)

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.