Díl druhý – zadek

Milé dámy, tak nám začíná únor a pomalu se blíží plavková sezona, což znamená čas na sobě zamakat! No dobře, to je možná trochu přehnané, ale proč si neudržovat hezké a pevné tělo pořád? :)

Dnes se zaměříme na získání pevného a hezkého pozadí, které je snem každé ženy. Dnešní díl našeho fitness seriálu bude tedy jistě přínosem zejména pro něžné pohlaví, nicméně nic a nikdo nebrání pánům, aby si zacvičili s námi.

Přináším vám zde sérii několika rozličných cvičení, ze kterých si vybere to nejlepší opravdu každý.

1. Jako první uvádím své oblíbené rychlo posilování od CASSEY HO. Trenérka zde cvičí na písničku „What makes you beautiful“ od americké popové kapely One Direction. Máte-li tedy vůči této kapele výhrady, doporučuji raději zvolit jinou alternativu. V opačném případě doporučuji.  :)

2. Jako druhé video jsem zvolila krátký pětiminutový set z kanálu FITNESS BLENDER, které můžete klidně absolvovat každé ráno před prací nebo před cestou do školy, čímž se stává naprosto ideálním řešení doslova pro každého.

3. Zatřetí vám pak přináším trochu delší, zhruba dvacetiminutové fitness video z FITNESS BLENDER, které v sobě zahrnuje i zahřívací cviky na začátku a protahovací cviky na konci. Toto video obsahuje většinu prvků jako video předcházející plus něco málo navíc. Pokud máte chvilku čas, určitě vám ho můžu doporučit.

4. Nakonec jsem se, abych vyhověla nárokům těch náročnějších z vás, rozhodla zařadit trochu komplexnější a delší video, opět z kanálu FITNESS BLENDER. Následující série cvičení trvá přibližně 37 minut a kromě pevnějšího pozadí se zaměřuje také na posílení nohou a na tak důležitý kardio trénink. A proč je kardio tak důležité? Při kardio tréninku se totiž dostáváme do ideální tepové frekvence pro spalování tuků! Víc si o něm nicméně povíme v některém z příštích dílů. Teď je načase zapracovat na sedacích partiích :)

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.