5 minutové zabijácké posilování rukou

Když jsem se nedávno pošťuchovala s přítelem a zjistila jsem, že ho nejenom nepřeperu (což je logický), ale že ho dokonce ani pár vteřin neudržím a když jsem pak měla na procházce co dělat, abych urvala svou 30 kilovou fenku zlatého retrívra, došlo mi, že bych asi měla začít trochu posilovat. Nebo alespoň posílit ruce.

No a jelikož nejsem fanoušek posiloven a fitness center, udělala jsem to jediné, co jsem mohla. Sedla jsem k počítači a zadala do vyhledávače klíčová hesla “posilování rukou” a “video”. Výsledků se na mě dle očekávání vyvalilo nepřeberně. Na YouTube můžete najít opravdu desítky, možná i stovky videí online fitness trenérů a trenérek, předvádějících nejrůznější cviky na posílení rukou. Existují rozličná videa pro muže i ženy, videa obsahující komplexní posilovací cviky klidně i na hodinu a naopak videa se cviky do 5 minut. Vzhledem ke své časové vytíženosti (a ano, přiznávám – trochu i z lenosti) jsem nakonec zvolila právě jedno 5 minutové cvičení, a to z “kuchyně” Cassey Ho.

A můžu vám říct jediné. Je to opravdu zabijácké! Série cviků dohání na intenzitě to, co ztrácí na délce. Věřte mi, že po 5 zdánlivě nenáročných 1 minutu trvajících cvičeních, své ruce docela určitě ucítíte. Pokud jste navíc jako já, s minimem svalové hmoty, počítejte, že možná cvičení ani nedokončíte. Ale radím vám vytrvat a vyhradit si na něj oněch 5 minut každý den. Výsledek se zaručeně dostaví!

Video naleznete zde:

 Lucka

Nepřehlédněte také tento praktický návod, jak shodit 8 cm přes břicho za 21 dní.